Gra dnia: Zombie Catchers (iOS)

07.03.2015 o godzinie 12:00 napisane przez Agnieszka Hornstein w CiekawostkiGry na przeglądarkęGry zręcznościowe

W grach, filmach i w naturze zombie przeważnie występują w roli drapieżnika. Czasami zdarza się, że twórcy podejdą do gierki wyjątkowo humorystycznie i ze spragnionych ludzkiego mięsa człapaków zrobią profesjonalnego kelnera (Zombie Café). Kiedy jednak zombie same stają się łakomym kąskiem i bezbronne jak owieczki muszą uciekać przed polującymi na nich kosmitami – robi się naprawdę ciekawie.

W Zombie Catchers nazwa mówi sama za siebie. Protagonistą w wydanej tylko i wyłącznie na mobilne urządzenia Apple’a (iPhone oraz iPad) gierce free-to-play jest zielony (a to niespodzianka) ufoludek. Jestem więc cwanym przybyszem z kosmosu i biegam po bagnie czając się na płochliwe jak sarenki zombie. Takie to nieporadne, że przez chwilę zastanawiam się czy mi ich żal? Nie, jednak nie. Biegnę dalej. Jak nieumarłego ustrzelę, to przyczepia się do niego balonik unoszący wprost do latającej pułapki. Później zrobię sobie z zombie przepyszny sok i sprzedam klientom – a co!

Polecam Zombie Catchers i to nie tylko dlatego, że urzekła mnie historia zombie w opresji. Podoba mi się przyjemna dla oka grafika, puszczenie oka w kierunku gier o gotowaniu i dobra dla zdrowia dawka czarnego humoru. Poza tym, kto by nie chciał zombie shake’a przez słomkę?

Podobne artykuły

Graj teraz w Zombie Catchers
Gry na smartfony, Gry zręcznościowe, Zombie
Zombie Catchers ZdjęciaZombie Catchers Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Zombie Catchers Tags
  • zombie
  • zombie catchers
  • zombite catchers
  • catchers zombi
  • catchers zombi do zainstalowania
  • gry podobne do shakes
  • gotowanie